О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-9 "О бюджете села Азат Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2024 года № С 24-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-9 "О бюджете села Азат Аккольского района на 2024-2026 годы", следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Азат на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 873,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 062,7 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 121,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 689,8 тысяч тенге;
2) затраты – 33 873,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить приложением 4, согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-9 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Азат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № С 24-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-9 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Азат ауылының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 873,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 062,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 121,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 689,8 мың теңге;
2) шығындар – 33 873,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,1 мың теңге";
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.