О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-1 "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2024 года № С 31-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 723 328,3 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 268 339,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117 806,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 337 085,3 тысяч тенге:
2) затраты – 777 044,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № С 31-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 723 328,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 268 339,7 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 96,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117 806,5, мың теңге;
трансферттер түсімдері – 337 085,3 мың теңге:
2) шығындар – 777 044,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -53 716,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 716,3 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 ноября 2024 года
№ С 31-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 716,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 716,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ С 31-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының