О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-6 "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2024 года № С 31-6
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-6, следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 641,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 268,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 925,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 416,9 тысяч тенге;
2) затраты – 47 430,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -788,3 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-6 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № С 31-6 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-6 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдеде бекітілсін:
1) кірістер – 46 641,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 268,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 31,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 925,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 416,9 мың теңге;
2) шығындар – 47 430,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -788,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 788,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 4, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 ноября 2024 года

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 788,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы