О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С 10/3 "О бюджете города Атбасар на 2024-2026 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 5 августа 2024 года № 8С 18/3
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете города Атбасар на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С 10/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 611 795,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 504 447,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 473,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 62 470,5 тысяч тенге;
2) затраты – 674 576,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62 781,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 781,1 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 781,1 тысяча тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/3 "2024-2026 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 8С 18/3 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2024-2026 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 611 795,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 504 447,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 473,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 470,5 мың теңге;
2) шығындар – 674 576,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62 781,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 781,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 781,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшаларына осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының