О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С 10/5 "О бюджете сельского округа Бастау на 2024-2026 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2024 года № 8С 13/10
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бастау на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С 10/5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 894,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 676,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –22 218,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 691,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 797,6 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 797,6 тенге;";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/5 "2024-2026 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 8С 13/10 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 894,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 218,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 691,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -797,6 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 797,6 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 797,6 теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.