О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-15-3 "О бюджете Есильского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С-19-8
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Есильского сельского округа на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-15-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 191600) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2024 – 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41538,0,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10079,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45418,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3880,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3880,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-15-3 "2024-2026 жылдарға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-19-8 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-15-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191600 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Есіл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41538,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10079,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31459,0 мың теңге;
2) шығындар – 45418,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3880,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3880,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.