О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 8С-14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 сентября 2024 года № 8С-26-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 8С-14-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 191329) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4998726,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1315926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17608,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11208,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3653984,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5016859,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -2853,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31382,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34235,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15279,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15279,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 26715,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8С-14-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 8С-26-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8С-14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191329 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4998726,5 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1315926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17608,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11208,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3653984,5 мың теңге;
2) шығындар – 5016859,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2853,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31382,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34235,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15279,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –15279,3 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 26 715,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5016859,4
01
Государственные услуги общего характера
651941,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
41412,9
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
41412,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
180675,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
177670,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1005,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
342563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
28803,2
013
Капитальные расходы государственного органа
922,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213128,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
99708,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
65702,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
62998,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1041,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1663,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
21587,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
21241,7
003
Капитальные расходы государственного органа
346,0
02
Оборона
57497,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
57497,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5931,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
34779,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16786,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4370,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4370,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4370,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

5016859,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
651941,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
41412,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41412,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
180675,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
177670,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1005,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
342563,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28803,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
922,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
213128,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
99708,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
65702,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62998,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1041,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1663,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
21587,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21241,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
346,0
02
Қорғаныс
57497,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
57497,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5931,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
34779,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16786,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4370,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4370,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4370,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

286954,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
286954,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44649,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44470,0
005
Государственная адресная социальная помощь
25120,0
006
Оказание жилищной помощи
1000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100755,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1285,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
353,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3784,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
47059,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18478,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2162960,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134678,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
50,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1291,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
133213,9
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
123,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2028281,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1118,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2027162,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
418890,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
67634,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

286954,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
286954,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44649,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44470,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25120,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100755,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1285,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
353,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3784,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
47059,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18478,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2162960,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134678,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
50,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1291,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
133213,9
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
123,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2028281,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1118,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2027162,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
418890,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
67634,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

от 26 сентября 2024 года
№ 8С-26-2
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма
ВСЕГО
2716122,0
Целевые текущие трансферты
19675,0
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 8С-26-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сумма, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
2716122,0
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19675,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

1197,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
17651,0
санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
827,0
Целевые трансферты на развитие
2665065,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
строительство водопроводных сетей в селе Жамбыл Астраханского района Акмолиснкой области

1197,0
Қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектер) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
17651,0
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
827,0
Берілетін нысаналы даму трансферттері
2665065,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі)
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жамбыл ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы

379109,0
строительство водопроводных сетей в селе Камышенка Астраханского района Акмолинской области
1158910,0
реконструкция водопроводных сетей в с. Жарсуат ГКП на ПВХ "Комхоз" при акимате Астраханского района, Акмолинской области
432734,0
Строительство Дома культуры со спортивным сооружением в селе Новочеркасское Астраханского района, Акмолинской области
694312,0
Бюджетные кредиты
31382,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
31382,0
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 26 сентября 2024 года
№ 8С-26-2
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сома, мың тенге
ВСЕГО

379109,0
Ақмола облысы Астрахан ауданы Камышенка ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
1158910,0
Ақмола облысы, Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК бойынша Жарсуат кентінің су құбыры желілерін қайта жаңғырту
432734,0
Ақмола облысы Астрахан ауданының Новочекасск ауылндағы спорттық құрылысы бар Мәдениет үйінің құрылысы
694312,0
Бюджеттік кредиттер
31382,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
31382,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 8С-26-2 шешіміне
5 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың тенге
БАРЛЫҒЫ

648560,3
Целевые текущие трансферты
607792,3
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
31000,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
44470,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21100,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30112,4
На социальную помощь отдельным категориям граждан
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
4615,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
370,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
461,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
1071,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
На ремонт объектов культуры
разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт Острогорского сельского клуба в селе Новый Колутон Астраханского района
7772,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
на завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
6795,0
текущий ремонт теплотрасс ГКП на ПХВ "Комхоз" при акимате Астраханского района
28322,6
текущий ремонт прилегающей территории к средней школе и акимата в с. Старый Колутон Астраханского района
19911,4
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Комхоз"
208376,7
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
средний ремонт улично-дорожной сети села Новый Колутон Астраханского района
79797,0
средний ремонт подъездной дороги КС-AS-14 к селу Оксановка протяженностью 12,5 км
100000,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
инвентаризация надземных и подземных коммуникаций в селе Астраханка
23618,2
Целевые трансферты на развитие
40768,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка, Астраханского района, Акмолинской области (7 очередь)
40768,0

648560,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
607792,3
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
31000,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
44470,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
21100,0
су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
30112,4
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
4615,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
370,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
461,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
1071,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мәдениет объектілерін жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылындағы Острогорск ауылдық клубын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптаманы әзірлеу
7772,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
6795,0
Астрахан ауданы әкімдігі жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК жылу трассасын ағымдағы жөндеу
28322,6
Астрахан ауданы Старый Колутон ауылындағы орта мектепке және әкімдікке іргелес аумаққа ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
19911,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
"Комхоз" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
208376,7
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
79797,0
Оксановка ауылына кіреберіс КС-AS-14 жолын орташа жөндеу ұзындығы 12,5 км
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Даму және құрылыс сызбаларын әзірлеуге, инженерлік желілерді түгендеуге
Астраханка ауылындағы жер үсті және жерасты коммуникацияларын түгендеу
23618,2
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
40768,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астраханка ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (7 кезек)
40768,0