Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № А-2/61 және Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 8С-15/2 бірлескен қаулысы мен шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының кейбір құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Мичурин көшесін Ахмет Жұбанов көшесіне;
2) Новостройки көшесін Талғат Бигелдинов көшесіне;
3) Полевая көшесін Алаш көшесіне;
4) Пристанционная көшесін Жібек жолы көшесіне;
5) Проектная көшесін Ілияс Есенберлин көшесіне;
6) Чапаев көшесін Қасым хан көшесіне;
7) Чкалов көшесін Төле би көшесіне;
8) Энгельс көшесін Құлагер көшесіне;
9) Автомобильная көшесін Біржан сал көшесіне;
10) Герцен көшесін Тұрар Рысқұлов көшесіне;
11) Киров көшесін Ғабит Мүсірепов көшесіне;
12) Парковая көшесін Ақан сері көшесіне;
13) Транспортная көшесін Сәбит Мұқанов көшесіне;
14) Школьная көшесін Азаттық көшесіне;
15) Калинин көшесін Шәкәрім көшесіне;
16) Кооперативная көшесін Желтоқсан көшесіне;
17) Молодежная көшесін Нұрғиса Тілендиев көшесіне;
18) Попов көшесін Ілияс Жансүгіров көшесіне;
19) Пугачев көшесін Мағжан Жұмабаев көшесіне;
20) Свердлов көшесін Қабанбай батыр көшесіне;
21) Громов көшесін Қажымұқан көшесіне;
22) Островский көшесін Бейбарыс сұлтан көшесіне;
23) Тельман көшесін Керей хан көшесіне;
24) Куйбышев көшесін Жұмабек Тәшенев көшесіне;
25) 1 тұйық Дорстроя көшесін Балуан Шолақ 1 тұйық көшесіне;
26) 2 тұйық Дорстроя көшесін Балуан Шолақ 2 тұйық көшесіне;
27) 3 тұйық Дорстроя көшесін Балуан Шолақ 3 тұйық көшесіне;
28) 1 тұйық Станционная көшесін Михаил Яглинский 1 тұйық көшесіне;
29) 2 тұйық Станционная көшесін Михаил Яглинский 2 тұйық көшесіне;
30) 2 Станционная көшесін 2 Темір жол көшесіне.
2. Осы бірлескен Бұланды ауданы әкімдігінің қаулысы және Бұланды аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі А.Смайылов
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Сексенов

О переименовании некоторых составных частей города Макинска Буландынского района Акмолинской области
Совместное постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 15 февраля 2024 года № А-2/61 и решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 15 февраля 2024 года № 8С-15/2
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые составные части города Макинск Буландынского района Акмолинской области:
1) улицу Мичурина на улицу Ахмет Жұбанов;
2) улицу Новостройки на улицу Талғат Бигелдинов;
3) улицу Полевая на улицу Алаш;
4) улицу Пристанционная на улицу Жібек жолы;
5) улицу Проектная на улицу Ілияс Есенберлин;
6) улицу Чапаева на улицу Қасым хан;
7) улицу Чкалова на улицу Төле би;
8) улицу Энгельса на улицу Құлагер;
9) улицу Автомобильная на улицу Біржан сал;
10) улицу Герцена на улицу Тұрар Рысқұлов;
11) улицу Кирова на улицу Ғабит Мүсірепов;
12) улицу Парковая на улицу Ақан сері;
13) улицу Транспортная на улицу Сәбит Мұқанов;
14) улицу Школьная на улицу Азаттық;
15) улицу Калинина на улицу Шәкәрім;
16) улицу Кооперативная на улицу Желтоқсан;
17) улицу Молодежная на улицу Нұрғиса Тілендиев;
18) улицу Попова на улицу Ілияс Жансүгіров;
19) улицу Пугачева на улицу Мағжан Жұмабаев;
20) улицу Свердлова на улицу Қабанбай батыр;
21) улицу Громова на улицу Қажымұқан;
22) улицу Островского на улицу Бейбарыс сұлтан;
23) улицу Тельмана на улицу Керей хан;
24) улицу Куйбышева на улицу Жұмабек Тәшенев;
25) 1 переулок Дорстроя на 1 переулок Балуан Шолақ;
26) 2 переулок Дорстроя на 2 переулок Балуан Шолақ;
27) 3 переулок Дорстроя на 3 переулок Балуан Шолақ;
28) 1 переулок Станционная на 1 переулок Михаила Яглинского;
29) 2 переулок Станционная на 2 переулок Михаила Яглинского;
30) улицу 2 Станционная на улицу 2 Темір жол.
2. Настоящее совместное постановление акимата Буландынского района и решение Буландынского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района А.Смаилов
Председатель районного маслихата Н.Сексенов