О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/6 "О бюджете Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 15 августа 2024 года № 8С-21/4
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28640,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2329,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26311,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28866,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/6 "2024-2026 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 тамыздағы № 8С-21/4 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28640,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2329,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26311,0 мың теңге;
2) шығындар – 28866,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -226,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226,1 тысячи тенге."
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Сексенов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата
от 15 тамыз 2024 года
№ 8С-21/4
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226,1 мың теңге.".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 8С-21/4 шешіміне
қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының