О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С14-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2024-2026 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2024 года № 8С17-2
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8С14-2 следующие изменения:
приложения 4, 19 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 8С17-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.