О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2024 года № 8С24-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С13-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 331 402,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 384 486,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 537,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 363,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 906 014,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1 356 384,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 11 096,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 096,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -3 703,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 703,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 182,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 182,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 096,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 279,3 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 6 907,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 8С24-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С13-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 331 402,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 384 486,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 537,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 363,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 906 014,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 356 384,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -11 096,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 096,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -3 703,6 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 703,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 182,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 182,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 096,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 279,3 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның 2024 жылға арналған резерві 6 907,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

от 27 ноября 2024 года
№ 8С24-2
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С13-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
5 191,0
Целевые текущие трансферты
5 191,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 8С24-2 шешіміне
2 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С13-2 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
5 191,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 191,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға

1 248,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3 943,0
Приложение 3 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года
№ 8С24-2
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С13-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
245 075,6
Целевые текущие трансферты

1 248,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3 943,0
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 8С24-2 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С13-2 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
245 075,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер

179 908,9
в том числе:
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 224,1
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
3 788,2
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
11 962,1
На выплату государственной адресной социальной помощи
3 201,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
2 030,6
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
34 589,3
На текущий ремонт автомобильных дорог
88 743,8
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
16 369,8

179 908,9
оның iшiнде:
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 224,1
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
3 788,2
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
11 962,1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3 201,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
2 030,6
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
34 589,3
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
88 743,8
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
16 369,8

Текущий ремонт котельной № 1, ремонт теплотрассы до административного здания по ул. Джамбула 7 с.Егиндыколь Егиндыкольского района
15 000,0
Целевые трансферты на развитие
65 166,7
в том числе:
Строительство инженерных сетей к фельдшерско-акушерскому пункту в с.Бауманское Егиндыкольского района Акмолинской области
36 699,2
Строительство скотомогильника в с. Егиндыколь Егиндыкольского района
28 467,5
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года

Егіндікөл ауданы Егіндікөл а. № 1 қазандықты ағымдағы жөндеу, Жамбыл көшесі 7 мекенжайындағы әкімшілік ғимаратқа дейінгі жылу трассасын жөндеу
15 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
65 166,7
оның iшiнде:
Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы Бауманское ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пунктке инженерлік желілер салу
36 699,2
Егіндікөл ауданы Егіндікөл а. мал қорымын салу
28 467,5
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы