О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С14-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2024-2026 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2024 года № 8С24-3
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8С14-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 281,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 395,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 886,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16 281,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 239,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 009,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 230,6 тысяч тенге;
2) затраты – 42 239,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 8С24-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Егіндікөл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 281,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 395,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 886,1 мың теңге;
2) шығындар – 16 281,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 239,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 009,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 230,6 мың теңге;
2) шығындар – 42 239,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года
№ 8С24-3
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 8С24-3 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы

446,5
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Поступления займов
0,0
Погашение займов
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 10 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года
№ 8С24-3
Приложение 28 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ 8С14-2
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
172 963,2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
508,0
в том числе:
Бюджет села Абай
61,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
61,0
Бюджет села Спиридоновка
91,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
91,0
Бюджет села Коржинколь
59,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
59,0
Бюджет села Бауманское
36,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
36,0
Бюджет села Егиндыколь
93,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
93,0
Бюджет села Буревестник
58,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
58,0
Бюджет Алакольского сельского округа
53,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
53,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
5,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
5,0
Бюджет Жалманкулакского сельского округа
52,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
52,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета

446,5
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қарыздар түсімі
0,0
Қарыздарды өтеу
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 8С24-3 шешіміне
10 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С14-2 шешіміне
28 қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
172 963,2
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
508,0
оның iшiнде:
Абай ауылының бюджеті
61,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
61,0
Спиридоновка ауылының бюджеті
91,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
91,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
59,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
59,0
Бауман ауылының бюджеті
36,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
36,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
93,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
93,0
Буревестник ауылының бюджеті
58,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
53,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
53,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
5,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Жалманқұлақ ауылдық округінің бюджеті
52,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
52,0
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері