О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С-13/2-23 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2024 года № 8С-33/2-24
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8С-13/2-23 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 821,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 158 597,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 169,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 054,5 тысяч тенге;
2) затраты – 393 810,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 989,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 989,3 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 043,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 426,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 388,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 237 198,2 тысяч тенге;
2) затраты – 249 343,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 300,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 927,6 тысяч тенге, в том числе:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-13/2-23 "2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С-33/2-24 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № шешіміне шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 821,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 158 597,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 169,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 054,5 мың теңге;
2) шығындар – 393 810,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 989,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 989,3 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 043,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 388,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 31,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 237 198,2 мың теңге;
2) шығындар – 249 343,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 300,0 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 927,6 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – -827,6 тысяч тенге";
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -827 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының