О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С-34/2-24
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 006 618,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 080 233,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 736,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 94 098,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 815 551,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 006 618,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 252,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 204,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 252,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 252,0 тысяч тенге.
2. Учесть на 2025 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 399 574,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 313 156,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 51 360,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 29 081,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 32 180,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 21 413,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 16 772,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 20 424,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 24 636,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 16 542,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-34/2-24 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 006 618,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 080 233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 736,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 94 098,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 815 551,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 006 618,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 252,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 204,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 252,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 252,0 мың теңге.
2. 2025 жылға 399 574,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 313 156,0 мың теңге сомасында ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 51 360,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 29 081,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 32 180,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 21 413,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 16 772,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 20 424,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 24 636,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 16 542,0 мың теңге;

Бестогайскому сельскому округу 15 809,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 18 195,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 23 213,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 935,0 тысяч тенге;
селу Майлан 10 282,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 20 314,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Бестоғай ауылдық округіне 15 809,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 18 195,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 23 213,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 935,0 мың теңге;
Майлан ауылына 10 282,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 20 314,0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.

5 006 618,0
01
Государственные услуги общего характера
1 714 518,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
48 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
48 943,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
293 944,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
192 551,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
101 393,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
42 842,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42 842,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
92 185,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
77 836,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 433,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
916,0
015
Капитальные расходы государственного органа
12 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 851,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 851,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 194 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 190,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 160 563,0
02
Оборона
78 493,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78 493,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 562,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 140,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

5 006 618,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 714 518,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
48 943,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48 943,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
293 944,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
192 551,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
101 393,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
42 842,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 842,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
92 185,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 836,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 433,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
916,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 851,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 851,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 194 753,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 190,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 160 563,0
02
Қорғаныс
78 493,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
78 493,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 562,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 140,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

63 791,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 166,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 166,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 166,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
440 587,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
439 912,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 980,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 286,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32 186,0
006
Оказание жилищной помощи
455,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97 473,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 068,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
293,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 612,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
63 887,0
021
Капитальные расходы государственного органа
7 000,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
10 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 516,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 331,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15 825,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
675,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
675,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
944 735,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

63 791,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 166,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 166,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 166,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
440 587,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
439 912,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 980,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 286,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 186,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
455,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97 473,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 068,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
293,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 612,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
63 887,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
10 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 516,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 331,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15 825,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
675,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
675,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
944 734,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

от 23 декабря 2024 года
№ 8С-34/2-24
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
415 535,0
Целевые текущие трансферты
44 079,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
2 205,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2024 жылғы 23 желтоқсан
№ 8С-34/2-24 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
415 535,0
Нысаналы ағымды трансферттер
44 079,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
2 205,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

41 874,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
21 347,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
20 527,0
Целевые трансферты на развитие
340 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
340 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
200 000,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
140 000,0
Бюджетные кредиты
31 456,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 456,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 456,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С-34/2-24
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 031 898,0
Целевые текущие трансферты
1 299 153,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137 915,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 468,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
49 975,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
19 286,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
4 188,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
7 800,0
На социальную поддержку пожилых людей
42 198,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 161 238,0
На ремонт автомобильных дорог
3 322,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 157 241,0
На обеспечение льготного проезда
675,0
Целевые трансферты на развитие
732 745,0
Отдел строительства района (города областного значения)
732 745,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
552 102,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
73 442,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
71 576,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35 625,0
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С-34/2-24
Целевые трансферты на 2025 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
1 261 956,0
Целевые текущие трансферты
1 261 956,0
Аппарат акима района (города областного значения)

41 874,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
21 347,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
20 527,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
340 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
340 000,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
200 000,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
140 000,0
Бюджеттік кредиттер
31 456,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 456,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
31 456,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсан
№ 8С-34/2-24 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
2 031 898,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 299 153,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137 915,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
14 468,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
49 975,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
19 286,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
4 188,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
7 800,0
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін
42 198,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 161 238,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
3 322,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 157 241,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
675,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
732 745,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
732 745,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
552 102,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
73 442,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
71 576,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
35 625,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсан
№ 8С-34/2-24 шешіміне
6-қосымша
2025 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 261 956,0
Нысаналы ағымды трансферттер
1 261 956,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

101 393,0
На оплату труда государственных служащих
33 408,0
На приобретение служебного автомобиля
30 000,0
На ремонт кровли здания аппарата акима
28 000,0
На приобретение здания для размещения аппарата акима
9 000,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
985,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 160 563,0
На ремонт автомобильных дорог
3 322,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 157 241,0

101 393,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
33 408,0
Қызметтік автокөлікті сатып алуға
30 000,0
Әкім аппараты ғимаратының шатырын жөндеуге
28 000,0
Әкім аппаратын орналастыру үшін ғимарат сатып алуға
9 000,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
985,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 160 563,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
3 322,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 157 241,0