О признании утратившим силу решение акима Есильского района Акмолинской области от 11 апреля 2024 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № 10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", аким Есильского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Есильского района Акмолинской области от 11 апреля 2024 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Есильского района А.Максумхан

Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 3 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 10 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі №3 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімінің міндетін атқарушы А.Мақсұмхан