О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С-14/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 июня 2024 года № 8С-23/3
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №8С-14/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 206258,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 165543 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30165,5 тысяч тенге;
2) затраты – 225307,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 19048,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19048,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Аксай на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 111243 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103235 тысяч тенге;
2) затраты – 111444,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 201,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201,4 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Двуреченского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 26188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12902 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13286 тысяч тенге;
2) затраты – 27346,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 1158,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1158,4 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-14/2 "2024-2026 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 8С-23/3 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №8С-14/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206258,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 165543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30165,5 мың теңге;
2) шығындар – 225307,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 19048,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19048,9 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсай ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111243 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 103235 мың теңге;
2) шығындар – 111444,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 201,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2025 жылдарға арналған Двуречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13286 мың теңге;
2) шығындар – 27346,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1158,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1158,4 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет села Знаменка на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 121015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6861 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 131 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 114023 тысячи тенге;
2) затраты – 121525,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 510,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 75298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65181 тысяча тенге;
2) затраты – 75692,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 394,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 394,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Красногорск на 2024-2026 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 111106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104789 тысяч тенге;
2) затраты – 114998,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 3892,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3892,4 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Московское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 96621 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92665 тысяч тенге;
2) затраты – 96909,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 288,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 288,4 тысячи тенге.";

"7. 2024-2026 жылдарға арналған Знаменка ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 131 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 114023 мың теңге;
2) шығындар – 121525,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 510,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510,9мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Интернациональный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65181 мың теңге;
2) шығындар – 75692,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 394,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 394,5 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Красногорск кентінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104789 мың теңге;
2) шығындар – 114998,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 3892,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3892,4 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Московское ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96621 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92665 мың теңге;
2) шығындар – 96909,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 288,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 288,4 мың теңге.";

приложения 1, 4, 10, 19, 22, 31, 34, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
14 июня 2024 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 14 июня 2024 года
№ 8С-23/3
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 19, 22, 31, 34, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі
С.Балжанов
14 маусым 2024 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 14 маусымдағы
№ 8С-23/3 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының