О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2024 года № 8С-37-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39528,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30490,9 тысяч тенге;
2) затраты – 40466,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-938) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 938 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35173,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7315,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27597 тысячи тенге;
2) затраты – 42767,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7594,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7594,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 202233,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67521,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133811,9 тысяч тенге.
2) затраты – 211288,4 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9055) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9055 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 "2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 8С-37-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39528,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30490,9 мың теңге;
2) шығындар – 40466,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-938) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35173,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7315,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27597 мың теңге;
2) шығындар – 42767,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-7594,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7594,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202233,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67521,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 133811,9 мың теңге;
2) шығындар – 211288,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9055) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9055 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 108415,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22951,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3819,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80542,1 тысячи тенге;
2) затраты – 115301,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-6885,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6885,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53797 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38161 тысяч тенге;
2) затраты – 54640,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-843,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 186858,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10691 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1497,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 174670,1 тысяча тенге;
2) затраты – 189444 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2585,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2585,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49143,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13018,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36125,2 тысяч тенге;
2) затраты – 53843,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-4700) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4700 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Киевское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 108415,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22951,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3819,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80542,1 мың теңге;
2) шығындар – 115301,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6885,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6885,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38161 мың теңге;
2) шығындар – 54640,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-843,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843,1 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186858,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1497,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 174670,1 мың теңге;
2) шығындар – 189444 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2585,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2585,2 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49143,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13018,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36125,2 мың теңге;
2) шығындар – 53843,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4700) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4700 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 65243,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57016,8 тысяч тенге;
2) затраты – 68254,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3011) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3011 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46287,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32255,8 тысяч тенге;
2) затраты – 48767,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2479,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2479,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2024-2026 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33800 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23713 тысяч тенге;
2) затраты – 33800 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет села Подгорное на 2024-2026 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84735,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6435,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78299,9 тысячи тенге;
2) затраты – 84864,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-129,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129,4 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 65243,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 57016,8 мың теңге;
2) шығындар – 68254,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3011) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3011 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46287,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32255,8 мың теңге;
2) шығындар – 48767,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2479,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2479,7 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
10. 2024-2026 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33800 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23713 мың теңге;
2) шығындар – 33800 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. 2024-2026 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84735,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6435,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78299,9 мың теңге;
2) шығындар – 84864,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-129,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129,4 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) дефицит (профицит) бюджета – (-929) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 929 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-929) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 929 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44, 45 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының

61910,2
Ямочный ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
21616
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области – улица Элеваторная
19372,6
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области – улица Жакупова
20921,6
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
27792,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Райавтодор в селе Жана Кийма Жаксынского района
6384
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице М.Маметова в селе Жана Кийма Жаксынского района
21408,8
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
146600,3
Средний ремонт дороги в селе Ишимское по улице Тауельсыздык
127893
Средний ремонт внутри-поселковых дорог села Монастрыка по улице Тауасар
18707,3
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
15870,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Интернациональная в селе Калининское
15870,4
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
36052,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Рагузова в селе Киевское
36052,8
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9396,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Акана Серi в с.Кировское Кызылсайского сельского округа
9396,8
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
49632,8
Средний ремонт улицы Школьная в селе Подгорное Жаксынского района Акмолинской области
49632,8
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
27328
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице 25 лет Целины села Тарасовка Жаксынского района Акмолинской области
27328
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
17918,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Майкотова в селе Терсакан Жаксынского района Акмолинской области/участок 2
17918,5
Приложение 16 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 2 декабря 2024 года
№ 8С-37-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-18-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2024 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
78350,7
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
6832,9
Оплата коммунальных услуг (электроэнергия)
2600
Приобретение зимних шин
114
Конференция по государственным закупкам
50
Командировочные расходы
130
Услуги по установке Парус-КАЗ. Бюджет
190
Оплата труда
1133
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций
294
Выплаты бонусов сотрудникам за 2023 год
1894
Приобретение компьютера в комплекте

61910,2
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кентішілік жолдарды шұңқырлы жөндеу
21616
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кент ішіндегі жолдарды орташа жөндеу-Элеваторная көшесі
19372,6
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кент ішіндегі жолдарды орташа жөндеу-Жақыпов көшесі
20921,6
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
27792,8
Жақсы ауданының Жаңа Кийма ауылындағы Райавтодор көшесіндегі асфальт жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
6384
Жақсы ауданының Жаңа Кийма ауылындағы М. Мәметова көшесіндегі асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеу
21408,8
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
146600,3
Ешім ауылындағы Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
127893
Монастырка ауылының Тауасар көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
18707,3
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
15870,4
Калинин ауылындағы Интернациональная көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
15870,4
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
36052,8
Киев ауылындағы Рагузов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
36052,8
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9396,8
Қызылсай ауылдық округінің Ақан Сері көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
9396,8
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
49632,8
Ақмола облысы Жақсы ауданы Подгорное ауылындағы Школьная көшесін орташа жөндеу
49632,8
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
27328
Ақмола облысы Жақсы ауданының Тарасовка ауылының 25 жыл Целины көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
27328
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
17918,5
Ақмола облысы Жақсы ауданының Терісаққан ауылындағы Мақатаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу / 2-учаске
17918,5
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 8С-37-1 шешіміне
16 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-18-1 шешіміне
45 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
78350,7
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
6832,9
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу (электр энергиясы)
2600
Қысқы шиналарды сатып алу
114
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі Конференция
50
Іссапар шығындары
130
Желкенді орнату бойынша қызметтер-қаз. Бюджет
190
Еңбекақы
1133
Ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандырушы үстемеақылар
294
Қызметкерлерге 2023 жылға бонустар төлеу
1894
Компьютер мен принтерді сатып алу