О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 13-86 "О бюджете Зерендинского района на 2024-2026 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2024 года № 23-167
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 13-86 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2024–2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 574 011,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 556 101,6 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 23 242,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 664,9 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 966 002,7 тысячи тенге;
2) затраты – 7 835 334,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 216 121,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 312 269,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 96 148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-86 "Зеренді ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 23-167 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-86 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 574 011,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 556 101,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 242,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 664,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 966 002,7 мың теңге;
2) шығындар – 7 835 334,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 216 121,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 312 269,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 96 148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -477 444,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 477 444,1 тысячи тенге.";
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -477 444,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 477 444,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Р.Ғабдуллина
Зеренді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы

7835334,6
01
Государственные услуги общего характера
1491524,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
53846,6
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
49604,6
003
Капитальные расходы государственного органа
2626,7
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
1615,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
465751,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
380738,8
003
Капитальные расходы государственного органа
60474,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24538,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
796504,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
399823,3
067
Капитальные расходы подведомственных учреждений
193570,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
203110,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
141104,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
138213,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1589,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
117,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1185,2
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
34316,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
33366,0
003
Капитальные расходы государственного органа
950,7
02
Оборона
13211,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13211,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11009,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
524,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1677,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4461,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

7835334,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1491524,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
53846,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
49604,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2626,7
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
1615,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
465751,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
380738,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60474,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24538,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
796504,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
399823,3
067
Ведомстволық бағынысты мекемелер күрделі шығыстары
193570,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
203110,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
141104,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138213,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1589,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
117,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1185,2
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
34316,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33366,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
950,7
02
Қорғаныс
13211,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13211,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11009,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
524,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1677,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4461,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4461,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4461,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
588792,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
588792,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65896,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
69169,6
005
Государственная адресная социальная помощь
32570,0
006
Оказание жилищной помощи
658,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
105712,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1429,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
570,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152973,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
81921,7
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16318,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39819,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21754,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1799273,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
251097,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1500,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
249597,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1548176,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
16649,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
359512,0
005
Развитие коммунального хозяйства
1,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
735925,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
436089,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

4461,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4461,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
588792,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
588792,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65896,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
69169,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32570,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
658,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
105712,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1429,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
570,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
152973,5
017
Абилитациялау мен оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектiгі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
81921,7
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16318,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39819,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21754,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1799273,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
251097,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1500,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
249597,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1548176,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
16649,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
359512,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
735925,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
436089,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

903828,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
676405,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19796,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
529604,3
006
Функционирование районных (городских) библиотек
106714,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
20290,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
128502,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
76531,1
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
24100,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
27871,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
76048,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
47146,1
004
Капитальные расходы государственного органа
2218,4
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
9684,4
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
17000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22871,0
011
Развитие объектов культуры
22871,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
160896,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
77749,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
77749,4
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
83147,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
65482,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
17665,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
71849,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
71849,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

903828,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
676405,9
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19796,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
529604,3
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
106714,8
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
20290,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
128502,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76531,1
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
24100,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
27871,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
76048,9
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47146,1
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2218,4
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
9684,4
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
17000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22871,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
22871,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
160896,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
77749,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
77749,4
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
83147,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65482,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
17665,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
71849,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
71849,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
96148,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
96148,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
102053,1
01
Остатки бюджетных средств
102053,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
102053,1
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года
№ 23-167
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 13-86
Целевые трансфертв и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
863925,1
Целевые трансферты
863925,1
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
834319,7
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Бирлестик
100000,0
Реконструкция сетей канализации в поселке Гранитный
100000,0
Строительство водовода и разводящих сетей в селе Сейфуллино
503586,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения
130733,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26089,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26089,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3516,4
Бюджетные кредиты
445409,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
445409,5
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
312269,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 и 2023 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
96148,0
Распределение сумм вознаграждений по бюджетным кредитам и внутренним займам
36992,5
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
100,5
На реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости
36892,0
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 27 ноября 2024 года
№ 23-167
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 13-86
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2092243,5
Целевые трансферты
2092243,5
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
96148,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
96148,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
102053,1
04
Бюджет қаражатының қалдықтары
102053,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
102053,1
Зеренді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 23-167 шешіміне
2-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 13-86 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың тенге
1
2
Барлығы
863925,1
Нысаналы трансферттер
863925,1
оның ішінде:
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
834319,7
Бірлестік кентінде су құбыры желілерін қайта жаңарту
100000,0
Гранитный кентінде кәріз желілерін қайта жаңарту
100000,0
Сейфуллин ауылында су құбыры мен тарату желілерін салу
503586,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
130733,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26089,0
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26089,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3516,4
Бюджеттік кредиттер
445409,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
445409,5
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
312269,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 және 2023 жылдарда бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
96148,0
Бюджеттік кредиттер және ішкі қарыздар бойынша сыйақылардың сомаларын бөлу
36992,5
Мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларын іске асыру үшін
100,5
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
36892,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 қарашадағы
№ 23-167 шешіміне
3-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 13-86 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2092243,5
Нысаналы трансферттер
2092243,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1126604,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
933033,7
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Рузаевка"-Жылымды-Акан-Уголки-Баратай" с 10 по 24 километр Зерендинского района
292672,2
Средний ремонт автомобильной дороги "Кокшетау-Атбасар"-Акадыр-Уялы с 0 по 9 километр Зерендинского района
508708,2
Средний ремонт автомобильной дороги "Кокшетау-Рузаевка"-Садовое с 0 по 1,2 километр Зерендинского района
118602,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения через реку Чаглинка в селе Шагалалы
13051,3
Укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Зеренда-Сервис"
193570,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202991,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21754,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
65096,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
69169,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям граждан
4154,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
26500,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
16318,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
248229,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
48229,7
Текущий ремонт помещений здания сельского клуба в селе Приречное Зерендинского района
32025,2
Текущий ремонт помещений здания сельского клуба в селе Акан Зерендинского района
16204,5
Содержание государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района

1126604,3
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
933033,7
Зеренді ауданының 10-нан 24-ші шақырымға дейін аралығындағы "Көкшетау-Рузаевка" - Жылымды-Ақан-Уголки-Баратай" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
292672,2
Зеренді ауданының 0-ден 9-ші шақырымға дейін аралығындағы "Көкшетау-Атбасар" - Акадыр-Уялы автомобиль жолын орташа жөндеу
508708,2
Зеренді ауданының 0-ден 1,2-ші шақырымға дейін аралығындағы "Көкшетау-Рузаевка" - Садовое автомобиль жолын орташа жөндеу
118602,0
Шағалалы ауылындағы Чаглинка өзені арқылы өтетін су өткізгіш құбырды ағымдағы жөндеу
13051,3
"Зеренді-Сервис" Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын бекіту
193570,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202991,8
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес ұйымдарда орналастыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
21754,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
65096,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге ауылдық жерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу.
69169,6
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4154,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26500,0
Отбасыларды қолдау орталығын құру және ұстау
16318,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
248229,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мәдениет объектілерін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
48229,7
Зеренді ауданы Приречен ауылындағы ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
32025,2
Зеренді ауданы Ақан ауылындағы ауылдық клубы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
16204,5
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнын ұстау

200000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
514417,7
Реконструкция сетей канализации в поселке Гранитный
10000,0
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Бирлестик
10000,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
146085,9
Благоустройство и строительство инженерных сетей к объекту здравоохранения в селе Айдабол
192377,6
Благоустройство и строительство инженерных сетей к объекту здравоохранения в селе Малика Габдуллина
155954,2
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
159270,0
Распределение сумм поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
159270,0
Поступления трансфертов из районного бюджета на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства
259579,0

200000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
514417,7
Гранитный кентінде кәріз желілерін қайта жаңарту
10000,0
Бірлестік кентінде су құбыры желілерін қайта жаңарту
10000,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
146085,9
Айдабол ауылындағы денсаулық сақтау объектісіне инженерлік желілерді абаттандыру және салу
192377,6
Мәлік Ғабдуллин ауылындағы денсаулық сақтау объектісіне инженерлік желілерді абаттандыру және салу
155954,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
159270,0
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдерінің сомаларын бөлу
159270,0
Заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық бюджеттен облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге арналған трансферттердің түсімдері
259579,0