Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 3 июня 2024 года № 5
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7). Статьи 10-1, статьи 27, статьи 31 Закона Республики Казахстан № 339 "О Ветеринарии", представления Зерендинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 01-11/229 от 31 мая 2024 года РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с заболеванием бруцеллеза в частном табуне у крупного рогатого скота, корова инд.№ KZТ183702898 принадлежащая Канаеву Болату Махметовичу на табун частного сектора села Конысбай Конысбайского сельского округа, Зерендинского района Акмолинской области.
На основании протокола испытания № SO-24-C14-(10)-01092-А-Е от 30 мая 2024 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Қонысбай ауылдық округінің әкімі Ж.Башаров

Шектеу іс-шараларын енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 3 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының № 148-II "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына, 27 бабына, 31 бабынына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Вереринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі 2024 жылғы 31 мамырдың № 01-11/229 ұсынысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қонысбай ауылдық округінің Қонысбай ауылының тұрғыны Болат Махметұлы Канаевтің жеке шаруашылығындағы ЖС №KZT183702898 ірі қара малға 2024 жылғы 30 мамырда жасалған №SO-24-C14-(10)-01092-A-E сынақ хаттамасына сәйкес, Қонысбай ауылындағы жеке меншік табындағы ірі мүйізді қара малға шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Қонысбай ауылына ветеринарлық тәртіппен жеке меншік табындағы ірі мүйізді қара малға шектеу қою шараларын енгізу туралы шешім қабылдансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонысбай ауылдық округінің әкімі Ж.Башаров