О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023года № 4/12 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2024 года № 1/26
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" № 4/12 от 25 декабря 2023 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 075,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 719,9 тысяч тенге;
2) затраты – 31 219,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 2 143,9) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1/26 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 075,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 719,9 мың теңге;
2) шығындар – 31 219,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 143,9) мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 143,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 10 декабря 2024 года
№ 1/26
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихатаха

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 143,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 1/26 шешіміне
1-қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының