О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 6/12 "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2024 года № 4/19
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 6/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –27 062,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 467,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 595,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 247,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 6/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 4/19 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 6/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 062,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 595,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 247,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-150,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 29 августа 2024 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-150,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 29 тамыздағы

3 308,0
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
2 117,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28,0
Установка и сопровождение программы "Парус-Каз Бюджет" (Бухгалтерия, расчет заработной платы)
400,0
Приобретение и установка дорожных знаков для обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
400,0
На приобретение страховки служебного автомобиля, государственного герба и баннеров для учреждения
328,0
Возврат суммы неиспользованных (полностью неиспользованных) целевых трансферта, выделенных из областного бюджета за счет целевых трансферта
35,0

3 308,0
Қызылсай ауылдық
округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 117,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
28,0
"Парус -Каз Бюджет" (Бухгалтерлік есеп, жалақыны есептеу) бағдарламаны орнату және сүйемелдеу
400,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарына жол белгілерін алу және орнату үшін
400,0
Қызметтік автокөлікке сақтандыру және мекемеге мемлекеттік елтаңба, баннерлер сатып алу үшін
328,0
Нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
35,0