О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 7/12 "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2024 года № 5/19
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 7/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1,2,3,4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 562,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –22 124,8 тысяч тенге;
2) затраты – 25 562,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 7/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 5/19 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 7/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 562,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 124,8 мың теңге;
2) шығындар –25 562,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 29 августа 2024 года
№ 5/19
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихатаха

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 29 тамыздағы
№ 5/19 шешіміне
1-қосымша
Қорғалжын аудандық
Мәслихатының