О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 130/16-8 "О бюджете Талапкерского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2024 года № 222/29-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Талапкерского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 130/16-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191702) следующие изменения:
в наименовании, по всему тексту и в приложениях к вышеуказанному решению слова "Талапкерского сельского округа" заменить словами "села Талапкер";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Талапкер на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 271 789,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100 527,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 262,8 тысяч тенге;
2) затраты – 374 565,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -102 775,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –102 775,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –102 775,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
10 сентября 2024 года
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
10 сентября 2024 года
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата
от 10 сентября 2024 года

Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 130/16-8 "2024-2026 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 222/29-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 130/16-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191702 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтін бойынша және қосымшаларында "Талапкер ауылдық округінің" сөздері "Талапкер ауылының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Талапкер ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271 789,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 100 527,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 171 262,8 мың теңге;
2) шығындар – 374 565,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 775,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 775,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 775,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2024 жылғы 10 қыркүйек
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2024 жылғы 10 қыркүйек
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 10 қыркүйектегі