О внесении изменений и дополнения в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-12/14 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2024 года № 8С-14/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-12/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192091) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 170393,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119907,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5470,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45016,0 тысяч тенге;
2) затраты – 255200,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84807,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84807,5 тысяч тенге.";

Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/14 "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 8С-14/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192091 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170393,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 119907,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5470,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45016,0 мың теңге;
2) шығындар – 255200,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84807,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84807,5 мың теңге.";

приложения 1, 2, 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть стимулирующие надбавки к должностным окладам водителей организаций, финансируемых из бюджета района в размере 100 % от должностного оклада.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата

Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешіміне 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Аудан бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдардың жүргізушілеріне лауазымдық жалақысының 100 %-на дейінгі мөлшерде ынталандырушы үстемеақылар қарастырылсын.".
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының