О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-12/14 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 июня 2024 года № 8С-17/5
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-12/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192091) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 189821,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119907,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24898,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45016,0 тысяч тенге;
2) затраты – 312392,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/14 "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 8С-17/5 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192091 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданының Бурабай кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189821,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 119907,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24898,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45016,0 мың теңге;
2) шығындар – 312392,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -122571,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 122571,9 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -122571,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122571,9 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық мәслихатының