О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 116 "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 апреля 2024 года № 150. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 116 следующие изменения и дополнение:
дополнить преамбулой следующего содержания:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 717 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 431 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 122 716 тысяч тенге;
2) затраты – 129 344,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 627,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 627,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 627,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 150 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
келесі мазмұндағы кіріспемен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 126 717 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 570 мың теңге;
трансферттер түсімі – 122 716 мың теңге;
2) шығындар – 129 344,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 2 627,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 627,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 627,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.