О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 113 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2024 года № 215
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 113 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескоспинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 030,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 137 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 893,8 тысяч тенге;
2) затраты – 76 422,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 391,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 391,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 391,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 113 "2024-2026 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 215 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 113 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 030,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 137 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 893,8 мың теңге;
2) шығындар – 76 422,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 391,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 391,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 391,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.