О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 99 "Об утверждении бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2024 года № 127
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 99 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 494486,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 487229,4 тысяч тенге;
2) затраты – 495 621,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 134,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 134,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 134,8 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 99 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 127 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 99 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 494 486,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 487 229,4 мың теңге;
2) шығындар – 495 621,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 134,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 134,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 134,8 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
34 097 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
20 417 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
11 760 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 187,4 тысяч тенге - на проведение экспертизы качества работ и материалов при среднем ремонте автомобильных дорог.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

"5. 2024 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекенді абаттандыруға – 34 097 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 20 417 мың теңге;
мемлекеттік органның күрделі шығындарына – 11760 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуде жұмыстары мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге – 2187,4 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады."