О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 101 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 31 июля 2024 года № 152
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 101 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нуринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 874,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 990 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 864,7 тысячи тенге;
2) затраты – 71320,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 445,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 445,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 445,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Нуринского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета через районный бюджет:
113 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Нуринского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
19 850 тысяч тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов;
1 600 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
1 046,7 тысяч тенге – на выплату заработной платы;

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 101 "2024-2026 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 152 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 101 "2024- 2026 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 58 874,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 864,7 мың теңге;
2) шығындар – 71 320,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 445,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 445,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 445,9 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Нұра ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға – 113 мың теңге;
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Нұра ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 19 850 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 1 600 мың теңге;
еңбекақы төлеуге – 1 046,7 мың теңге;