О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 151
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 117 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "277380" заменить цифрами "293405,4",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "220481" заменить цифрами "236506,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "277380" заменить цифрами "325870";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-32464,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "32464,6";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"в том числе: используемые остатки бюджетных средств 32464,6 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 151 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "277380" сандары "293405,4" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "220481" сандары "236506,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "277380" сандары "325870" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-32464,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "32464,6" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 32464,6 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6.2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 151
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 117
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 151 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер