О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 120 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 154
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2024 - 2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 120 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51731,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 2 777,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 549,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48405,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51969,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -238,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 238,8 тысяч тенге;
в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 238,8 тысяч тенге."
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на капитальные расходы государственного органа;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 120 "2024-2026 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 154 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 120 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51731,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 777,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 549,0мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48405,0 мың теңге;
2) шығындар – 51969,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -238,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 238,8 мың теңге.
оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 238,8 мың теңге.".
келесідей мазмұндағы 4-1 тармақшамен толықтырылсын:
"4-1. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 154
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 120
Бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 154 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 119 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер