О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 116 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 180
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 116 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 94876,4 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 7428 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 87448,4 тысяч тенге;
2) затраты - 98036,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3160,5 тысяч тенге;
6).финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 3160,5 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 3160,5 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
2) организацию водоснабжения населенных пунктов;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
4) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
5) обеспечение санитарии населенных пунктов.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения аппарата акима Ащылысайского сельского округа.".
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного

Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 180 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 94876,4 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7428 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 87448,4 мың теңге;
2) шығындар – 98036,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -3160,5" мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) - 3160,5 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3160,5 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
1) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
2) елді мекендерді сумен жабдықтауды;
3) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу;
5) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Ащылысай ауылдық округ әкімінің аппаратының шешімі негізінде айқындалады.".
Көрсетілген трансферттер сомасын бөлу Ащылысай ауылдық округі әкімі аппаратының шешімі негізінде айқындалады
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық