О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 157 "Об утверждении бюджета села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 187. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы" 11 апреля 2024 года № 157 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 306,8 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 4036 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1434 тысяч тенге;
поступления трансфертов 41836,8 тысяч тенге;
2) затраты 47 306,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 0 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районого маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 11 апреля 2024
года № 157
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 187
Бюджет села Ш. Калдаякова на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Қарғалы аудандық маслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 157 "2024-2026 жылдарға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 187 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ш.Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 157 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47 306,8 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 4036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1434 мың теңге;
трансферттер түсімдері 41836,8 мың теңге;
2) шығындар 47 306,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) 0 мың теңге." оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 маусымдағы № 187 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
11 сәуірдегі № 157 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер