О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 146 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2024 года № 179
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 146 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы - 46 161 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 540 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 41 621 тысяч тенге;
2) затраты - 42 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4437,8 тыс.тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 146 "2024-2026 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 179 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 146 "2024-2026 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
1) кірістер - 46 161 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 41 621 мың теңге;
2) шығындар - 42 842 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4437,8 мың. теңге.