О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 150 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2024 года № 216
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №150 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акрапского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 307 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 30 182 тысяч тенге;
2) затраты - 33 386 ,6 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1079,6 тысяч тенге .

Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 "2024-2026 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 216 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 "2024-2026 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 32 307 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 30 182 мың теңге;
2) шығындар - 33 386,6 теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1079,6 мың теңге.".