О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2024 года № 143
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 131 656 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 197 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 132 151,1 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 45 362 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 113 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 47 736 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 6 122 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 91 545,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 545,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 92 751 тысяч тенге;"
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 681 991 тысяч тенге:
налоговые поступления – 127 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 553 483 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 721 067,9 тысяч тенге;";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 467 027 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 499 497 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 867 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 479 553 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 501 525,1 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 245 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 591 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;

Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 тамыздағы № 143 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 131 656 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 125 197 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 132 151,1 мың теңге;";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45 362 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 113 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 47 736 мың теңге;";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 122 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 91 545,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 44 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 545,7 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 92 751 мың теңге;";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 681 991 мың теңге:
салықтық түсімдер – 127 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 553 483 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 721 067,9 мың теңге;";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 467 027 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 499 497 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 042 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 867 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 мың теңге;
трансферттер түсімі – 479 553 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 501 525,1 мың теңге;";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 245 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 591 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;