О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 154 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2024 года № 249
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Батпаккольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 243 376 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 276 тысяч тенге;
2) затраты – 250 859,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -7 483,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–7 483,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Мұғалжар аудандық маслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 154 "2024-2026 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 249 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243 376 мың теңге:
салықтық түсімдер – 39 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –5 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 198 276 мың теңге;
2) шығындар – 250 859,2 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 483,2 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 483,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;