О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 158 "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 октября 2024 года № 283
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 158 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Жубанова на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 454 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 74 724 тысяч тенге;
2) затраты – 78 720,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -266,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 266,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 266,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Ермагамбетов К.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 18 октября 2024
года № 283
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 8 января 2024 года
№ 158
Бюджет сельского округа имени К. Жубанова на 2024 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 158 "2024-2026 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қазандағы № 283 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 158 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 454 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 74 724 мың теңге;
2) шығындар – 78 720,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -266,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 266,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 266,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
18 қазандағы № 283 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
8 қаңтардағы № 185 шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы