О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 151 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 217. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 151 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы" следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 383 991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 123 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 830 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 244 679 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 30 267 тысяч тенге;
2) затраты – 385 724,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 733,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 733,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 733,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 213 997 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного

Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 "2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 217 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 "2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін :
1) кірістер – 383 991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 123 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 830 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 244 679 мың теңге, оның ішінде: субвенция – 30 267 мың теңге;
2) шығындар – 385 724,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 733,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 733,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 733,1 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 213 997 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трнасферттердің аталған сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының