Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2025-2027 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2024 года № 215
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 286 523,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 55 318 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 284 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 921,7 тысяч тенге;
2) затраты – 312 409,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 885,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 885,8 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 25 885,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 91 894 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 462 853,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 965 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 16 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 458 872,8 тысяч тенге;
2) затраты – 464 199,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 345,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345,3 тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1 345,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
4. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 43 748 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

2025-2027 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 215 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 286 523,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 55 318 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 284 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 921,7 мың теңге;
2) шығындар – 312 409,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 885,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 885,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 885,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 91 894 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 462 853,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 мың теңге;
трансферттер түсімі – 458 872,8 мың теңге;
2) шығындар – 464 199,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 345,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 345,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 345,3 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2025 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 43 748 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2025-2027 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы – 101 327,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 933,9 тысяч тенге;
2) затраты – 101 765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -437,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 437,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 437,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 38 451 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 848 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 644 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 020 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 184 тысяч тенге;
2) затраты – 133 291,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 443,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 443,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 3 443,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 55 475 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 674,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 779 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 783 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 112,4 тысяч тенге;
2) затраты – 88 208,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 533,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 533,9 тысяч тенге:

1) кірістер – 101 327,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 933,9 мың теңге;
2) шығындар – 101 765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -437,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 437,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 437,3 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2025 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 38 451 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2025-2027 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 129 848 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 644 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 020 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 184 мың теңге;
2) шығындар – 133 291,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 443,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 443,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 443,9 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2025 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 55 475 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2025-2027 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 84 674,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 112,4 мың теңге;
2) шығындар – 88 208,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 533,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 533,9 мың теңге:

используемые остатки бюджетных средств – 3 533,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
10. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 42 723 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 589,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 521,5 тысяч тенге;
2) затраты – 75 471,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 881,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 881,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 2 881,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 36 776 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 682,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 623,2 тысяч тенге;
2) затраты – 133 059,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 377,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 377,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 9 377,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).
14. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 51 154 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджетах сельских округов на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 533,9 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2025 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 42 723 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 72 589,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 521,5 мың теңге;
2) шығындар – 75 471,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 881,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 881,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 881,7 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2025 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 36 776 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2025-2027 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 682,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 623,2 мың теңге;
2) шығындар – 133 059,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 377,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 377,1 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 377,1 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2025 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 51 154 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. 2025 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

1) на освещение улиц в населенных пунктах – 141 481 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 51 262 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 25 320 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 27 660 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 13 413 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 12 291 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 7 105 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 4 430 тысяч тенге.
2) на обеспечение санитарии населенных пунктов – 16 950 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 3 000 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 2 000 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 2 500 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 3 150 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 3 300 тысяч тенге.
3) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 226 319,5 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 67 633,7 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 39 977,8 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 7 449,9 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 43 819 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 11 321,4 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 18 501,5 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 37 616,2 тысяч тенге.
4) на капитальные расходы государственного органа – 61 813 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 4 605 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 1 842 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 18 800 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 5 750 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 5 700 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 4 066 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 21 050 тысяч тенге.
5) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 10 400 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 10 400 тысяч тенге.
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 2 000 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге.
7) на организацию водоснабжения населенных пунктов – 7 500 тысяч тенге, в том числе:
Караойскому сельскому округу – 4 000 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 1 500 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге.
8) на содержание мест захоронений и погребение безродных – 2 500 тысяч тенге, в том числе:
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 2 500 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).

1) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 141 481 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 51 262 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 25 320 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 27 660 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 13 413 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 12 291 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 7 105 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 4 430 мың теңге.
2) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 16 950 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 2 000 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 2 500 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 3 150 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 2 000 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 000 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 3 300 мың теңге.
3) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 226 319,5 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 67 633,7 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 39 977,8 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 7 449,9 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 43 819 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 11 321,4 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 18 501,5 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 37 616,2 мың теңге.
4) мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 61 813 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 4 605 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 1 842 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 18 800 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 5 750 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 5 700 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 4 066 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 21 050 мың теңге.
5) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 10 400 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 10 400 мың теңге.
6) Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 2 000 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 2 000 мың теңге.
7) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 7 500 мың теңге, оның ішінде:
Қараой ауылдық округіне – 4 000 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 1 500 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 2 000 мың теңге.
8) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге – 2 500 мың теңге, оның ішінде:
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 2 500 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

16. Учесть в бюджетах сельских округов на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
1) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 573 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 127 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 73 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 73 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 77 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 77 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 73 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 73 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.

16. 2025 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 573 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 127 мың теңге;
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 73 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 73 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 77 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 77 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 73 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 73 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.

16-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" (на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов) – 343 412 тысяч тенге, в том числе:
Сельскому округу имени Ш. Берсиева – 343 412 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 25.02.2025 № 225 (вводится в действие с 01.01.2025).

16-1. 2025 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға (аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге) – 343 412 мың теңге, оның ішінде:
Ш. Берсиев атындағы ауылдық округіне – 343 412 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 16-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 25.02.2025 № 225 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).