О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 118 "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2024 года № 160
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 118 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 124 481 тысяч тенге;
налоговые поступления 9 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 114 781 тысяч тенге;
2) затраты 124 481 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета 0 тенге;
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 118 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 160 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 118 шешіміне келесідей өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер: 124 481 мың теңге;
салықтық түсiмдер 9 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсiмi 114 781 мың теңге;
2) шығындар 124 481 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын
(профицитті пайдалану) қаржыландыру 0 теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының
пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".