О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 124 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2024 года № 166. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 124 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 77 947 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 74 157 тысяч тенге;
2) затраты 79 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 500 тысяч тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 124 "2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 166 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 124 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 77 947 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 790 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 74 157 мың теңге;
2) шығындар 79 447 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 500 мың теңге;

6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 1 500 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 500 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э. Б.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 15 апреля 2024 года № 166

6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 500 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Б. Болатов
Хромтау ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірегі № 166 шешіміне қосымша