О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 168 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2024 года № 293
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 168 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шалкар на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –841867,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 196092,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 619,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15244,0 тысяч тенге; поступления трансфертов – 629912,2 тысяч тенге;
2) затраты – 881231,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39364,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–39364,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39364,0 тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете города Шалкар на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 629758,2 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 6 августа 2024 года
№ 293
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года №168
Шалкарский городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 "2024-2026 жылдарға арналған Шалқар қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 293 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 "2024-2026 жылдарға арналған Шалқар қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шалқар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 841867,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 196092,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 619,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15244,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 629912,2 мың теңге;
2) шығындар – 881231,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39364,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39364,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыз түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39364,0 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Шалқар қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 629758,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 тамыздағы № 293 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы №168
шешіміне 1 - қосымша
2024 жылға арналған Шалқар қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер