О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 180 "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 342
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 180 "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шетиргизского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52428,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 345,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44009,7 тысяч тенге;
2) затраты – 52938,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -510,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 510,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Шетиргизского сельского округа на 2024 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 43946,7 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Шетиргизского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 11 ноября
2024 года № 342
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 180
Бюджет Шетиргизского сельского округа на 2024 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 180 "2024-2026 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 342 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 180 "2024-2026 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52428,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –7793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 345,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44009,7 мың теңге;
2) шығындар – 52938,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –510,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 510,5мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 43946,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Шетырғыз ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
11 қарашадағы № 342 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 180
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджеті
Санаты
сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер