О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 174 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2024 года № 357
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 174 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанаконысского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 54728,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6441,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 244,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48043,4 тысяч тенге;
2) затраты – 55090,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 361,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 361,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 361,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 47980,4 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима Жанаконысского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 19 декабря
2024 года № 357
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 174
Бюджет Жанаконысского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 174 "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 357 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 174 "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54728,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6441,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48043,4 мың теңге;
2) шығындар – 55090,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 361,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 361,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 361,8 мың теңге.";
5 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 47980,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Жаңақоныс ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы № 357
шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 174
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер