О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 176 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2024 года № 359
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 176 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кауылжырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57442,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6849,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 566,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50027,4 тысяч тенге;
2) затраты – 57865,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -422,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 422,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 422,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 49964,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата:
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 19 декабря
2024 года № 359
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 176
Бюджет Кауылжырского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 "2024-2026 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 359 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 "2024-2026 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57442,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6849,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 566,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50027,4 мың теңге;
2) шығындар – 57865,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -422,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 422,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 422,7 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 49964,4 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев.
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
19 желтоқсандағы № 359
шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 176
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер