О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 20 февраля 2018 года № 27-137 "Об утверждении программы по управлению отходами Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 26 апреля 2024 года № 20-94
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 20 февраля 2018 года № 27-137 "Об утверждении программы по управлению отходами Алматинской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на "Постоянную комиссию Алматинского областного маслихата по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, строительства, архитектуры и развития транспортно-логистической инфраструктуры".
Председатель маслихата К. Байгоджаев

Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 27-137 "Алматы облысының қалдықтарын басқару бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 20-94 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 27-137 "Алматы облысының қалдықтарын басқару бағдарламасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, құрылыс, архитектура және көліктік-логистикалық инфрақұрылымды дамыту мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев