О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 мая 2024 года № 28-92
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-51 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 36 395 453 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 23 464 373 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 121 008 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 894 120 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 11 915 952 тысячи тенге;
2)затраты 39 954 103 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 94 709 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 103 376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 28-92 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 36 395 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 464 373 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 121 008 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 894 120 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 915 952 мың теңге;
2)шығындар 39 954 103 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 94 709 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 103 376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 3 653 359 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 653 359 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 003 213 тысяч тенге;
погашение займов 836 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 486 344 тысячи тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 653 359 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 653 359 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 003 213 мың теңге;
қарыздарды өтеу 836 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 486 344 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

5 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
125 240
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125 240
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
125 240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
936 282
1
Социальное обеспечение
155 792
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 792
005
Государственная адресная социальная помощь
155 792
2
Социальная помощь
601 269
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
551 239
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 076
006
Оказание жилищной помощи
6 166
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
158 018
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 810
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 107
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
298 062
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 030
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 030
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
179 221
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 939
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 410
021
Капитальные расходы государственного органа
795
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
69 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

5 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
125 240
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125 240
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
125 240
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
936 282
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
155 792
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 792
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
155 792
2
Әлеуметтiк көмек
601 269
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
551 239
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 076
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 166
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
158 018
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 810
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 107
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
298 062
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 030
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
50 030
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
179 221
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 397
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 939
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 410
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
795
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
69 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту