О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-52 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 мая 2024 года № 28-93
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 17-52 следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 204 251 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 55 388 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 148 863 тысячи тенге;
2)затраты 205 482 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 231 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 231 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 231 тысяча тенге.";
"2.Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 317 108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 47 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 269 782 тысячи тенге;
2)затраты 322 713 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 17-52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 28-93 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-52 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 204 251 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 55 388 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 148 863 мың теңге;
2) шығындар 205 482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 231 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 231 мың теңге.";
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 317 108 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 269 782 мың теңге;
2) шығындар 322 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 5 605 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 605 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 605 тысяч тенге.".
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 605 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 605 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1,4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0