О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 октября 2024 года № 33-118
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 40 435 906 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 24 102 756 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 406 164 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 931 437 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 12 995 549 тысяч тенге;
2)затраты 47 152 999 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 6 101 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 14 768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 667 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 6 723 194 тысячи тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 қазандағы № 33-118 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қонаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 40 435 906 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 102 756 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 406 164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 931 437 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 995 549 мың теңге;
2)шығындар 47 152 999 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 6 101 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 14 768 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 667 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 723 194 мың теңге;

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 723 194 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 4 073 048 тысяч тенге;
погашение займов 836 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 486 344 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2024 год в сумме 364 836 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 723 194 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 4 073 048 мың теңге;
қарыздарды өтеу 836 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 486 344 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылға арналған резерві 364 836 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

10 490
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6 107
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
120 140
1
Правоохранительная деятельность
5 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
5 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
115 140
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115 140
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
115 140
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
921 569
1
Социальное обеспечение
152 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 592
005
Государственная адресная социальная помощь
152 592
2
Социальная помощь
607 244
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
557 214
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 366
006
Оказание жилищной помощи
6 166
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
149 518
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 082
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 462
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
304 620
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 030
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
50 030
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 733
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

10 490
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6 107
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
120 140
1
Құқық қорғау қызметi
5 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
5 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
115 140
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115 140
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
115 140
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
921 569
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
152 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 592
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
152 592
2
Әлеуметтiк көмек
607 244
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
557 214
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 366
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 166
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
149 518
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 082
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 462
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
304 620
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 030
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
50 030
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 733
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 733
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер